Jako každý rok i letos po 36, se závěrečný závod našich mladých lyžařů konal tradičně na Pradědu na sjezdovce „C“ v neděli 27. března. Předpověď meteorologů byla potvrzena azurovým nebem a příjemnými teplotami těsně pod nulou. I přes změnu času ze zimního na letní, nemělo vliv na výkonnost našich závoďáků. Dvakrát zlato a jednou stříbro! Závodu se účastnili Danča a Jiřík Březinovi, Kuba Babor a Míša Mazáková. Zlato si domů odvezla Danča za kategorii myšky a Kuba za kategorii přípravka. Stříbro v kategorii předžačky se ztrátou +0,26 sekundy na nejlepší čas 39,03 v kategorii obsadila Míša. Jiřík obsadil 6. místo se ztrátou +1,28 sekundy na Kubův top čas 39,94 sekundy v kvalitně obsazené kategorii přípravka. Tento závod byl posledním závodem Jesenického poháru sezóny 2015/16. Nyní už můžeme jen čekat, pro nás příjemné, vyhlášení konečných výsledků, které se má uskutečnit v neděli 29. května 2016. Skol Jirka

Vyhlášení myšky, přípravka a předžačky
[su_custom_gallery source=“media: 443,444,445,446,447″ link=“lightbox“ width=“120″]